Pohodlná obsluha a okamžité teplo

Plynové kotle představují komfortní řešení vytápění i ohřevu vody. Jednoduchý ovladač umístěný v interiéru reguluje teplotu vytápění, automaticky řídí výkon podle nastavené teploty. Kdykoli můžete upravit vytápění podle aktuálního počasí nebo vašich potřeb. Pokročilé systémy využívají i přednastavené programy, které zajistí temperování domu během vaší nepřítomnosti nebo řídí vytápění podle časového plánu. Dokážou tak výrazně snížit náklady a hospodárně vést provoz po celou sezonu.

Neméně důležitá je také nulová údržba. Pro provoz není třeba zajistit topivo, průběžně přikládat nebo jakkoli do funkce zasahovat. Minimální spaliny nezatíží životní prostředí. Instalace má také malé nároky na technické zázemí a úpravu místa.

Odborná instalace

Zajistíme pro vás profesionální instalaci jakéhokoli zařízení. Při práci postupujeme pečlivě, u starších objektů nebo při výměně starého nevyhovujícího vybavení se snažíme jen minimálně zasáhnout do úprav technické místnosti a okolí. Dodržujeme veškerá legislativní nařízení. Dbáme o zajištění maximální bezpečnosti. Zaškolíme vás a seznámíme se základy provozu plynového kotle. Doporučíme vhodná opatření a nastavíme ovládací zařízení, aby plně vyhovělo vašim potřebám. U pořízených kotlů garantujeme plný záruční i pozáruční servis.

Výhodné programy a podpora

Instalaci plynových kotlů podporují dotační programy. Zajistíme pro vás nákup a instalaci plynových kotlů v příznivé ceně, navíc vám pomůžeme v rámci vyhlášených výhodných programů snáze dosáhnout příspěvku od obce nebo státní dotace.

 

Kdykoli se na nás můžete obrátit. Přiblížíme vám možnosti pro řešení vytápění a ohřevu vody v rodinných domech, bytech i provozovnách. Pomůžeme vám vybrat vhodný typ s ohledem na velikost prostor i vašich nároků. Vždy bereme ohledy na maximálně úsporný provoz a garanci dlouhé životnosti zvolených plynových kotlů.