Působíme v regionu Českých Budějovic již od roku 2008. Naším oborem jsou instalatérské a topenářské práce. Můžeme vám nabídnout nejen profesionálně vybavenou dílnu, ale především reálnou zkušenost a znalost oboru.

Od založení firmy zajišťujeme kompletní práce na klíč, zapojujeme se do velkých projektů výstavby i rekonstrukcí, ale běžně se umíme přizpůsobit i projektům malým nebo menším úpravám. U všech typů instalací dbáme na kvalitní provedení i výběr vhodného materiálu. Vždy vám zodpovědně doporučíme osvědčené výrobce materiálů i produktů a zajistíme veškeré práce tak, aby výsledek přesně odpovídal vašemu očekávání a garantoval spolehlivý provoz v horizontu skutečně dlouhé životnosti.

Zajistíme nejen topenářské práce, ale i  kvalitní a rychlé služby v oblasti rozvodu plynu, vody a topení. Obrátit se na nás můžete již ve fázi plánování novostavby. Doporučíme vám optimální způsob vytápění i ohřev vody a realizujeme kompletní dodávku i montáž na klíč. Tytéž služby nabízíme samozřejmě i plánovaným rekonstrukcím.

Instalaci i servis můžete poptávat pro klasické teplovodní vytápění, ale i podlahové nebo kombinované. Instalujeme všechny typy kotlů, elektrické, plynové i na tuhá paliva. Můžeme vám pomoci s realizací krbových kamen nebo krbové vložky, případně můžeme tento způsob vytápění rozšířit o výměníky pro teplovodní vytápění. V rámci instalace můžeme dodat také solární panely, a to jak pro ohřev vody, tak i vytápění.

Pro pohodlný a ekonomický ohřev vody můžeme nabídnout elektrické, plynové i kombinované bojlery nebo průtokové ohřívače. Součástí prací může být samozřejmě i kompletní zavedení či změna vodoinstalace. Kuchyně i koupelny vybavíme spotřebiči, práci můžeme zakončit pokládkou dlažeb nebo instalací obkladů.

Naše firma je schopna řešit nejen dílčí topenářské práce, ale především kompletní rozvody kanalizace a vody. Nabídnout může i zajištění rozvodu plynu, a to jak pro soukromé obytné domy, tak pro kotelny nebo průmyslové objekty. Své zkušenosti můžeme nabídnout i v případě nutných oprav a výměn kotlů, zajišťujeme revize plynovodů.

Obraťte se na nás, pomůžeme vám najít řešení při výstavbě nových objektů i rekonstrukci stávajících. Ochotně vám přiblížíme reálné časové i finanční náklady. Při sjednání zakázky se vám pokusíme maximálně vyjít vstříc. Vždy dodržujeme sjednané termíny i ceny.