Nabízíme vám kompletní služby v oblasti instalace vodovodních přípojek, ale i oprav a rekonstrukcí vodovodního řádu, vybavení koupelen a kuchyní. Při renovaci bytových jader nebo při spolupráci na novostavbách se postaráme nejen o samotnou přípravu a realizaci rozvodů vody. Zajistíme pro vás dodávku veškerého vybavení. Ke každé zakázce přistupujeme s pečlivostí a dbáme na individuální náhled. Podle vašeho výběru připravíme sanitární vybavení i technické části. Zkušenosti máme s napojením na jakýkoli typ ohřevu vody, počínaje plynovým, elektrickým kotlem, zavedením bojleru, ale problémem není ani napojení na alternativní ohřevné zdroje, jako jsou sluneční kolektory.
Při práci spoléháme na úzkou spolupráci s osvědčenými řemeslníky i v dalších oborech. V případě nutných zásahů nebo při potřebných úpravách zdiva, obkladů, malířských prací a dalších zajistíme kompletní řešení za vás. Zásadních rekonstrukcí se nemusíte obávat. Pečlivě připravíme a naplánujeme dodávku materiálu, provedeme sjednané práce a zajistíme veškerý odvoz suti a starého vybavení.

Nabízíme vám také odvápnění a demineralizaci vody, výběr a instalaci vlastní domácí vodárny. Pro velké zahrady navrhujeme a pokládáme zavlažovací systémy. Zkušenosti máme i s vyhotovením kompletních požárních hasících systémů.

Kdykoli se na nás můžete obrátit. Rádi vám přiblížíme průběh a náročnost realizované práce. Vždy dbáme na přesné dodržení termínů i sjednaných cen. U všech řešení myslíme především na praktické vedení rozvodů a jednoduchou údržbu.