plynový hořák

Nabízíme kompletní práce v oboru rozvodů plynu. Zajistíme rozvody na klíč u novostaveb, instalace domovní přípojky, veškeré instalace a opravy plynových spotřebičů a jejich běžné revize.

Práce jsou prováděny vždy v dohodnutém čase i rozsahu. Dbáme nejen na spolehlivě odvedenou práci, ale také výběr nejkvalitnějších materiálů.

Rozvody plynu a opravy

V celém regionu Českých Budějovic jsme schopni zajistit instalaci nových rozvodů. Služby nabízíme nejen rodinným a obytným domům, ale i provozovnám a závodům. Máme zkušenosti s vedením plynu ve velkých i malých provozech. Vždy postupujeme v souladu s platnými předpisy a normami. V případě potřeb jsme schopni zpracovat veškerou technickou dokumentaci.

U starších rozvodů jsme schopni provést pečlivou analýzu, odhalit nedostatky a zajistit kompletní opravy. Jsme k dispozici i pro případ náhlé havárie.

plynový hořák

Montáž nových spotřebičů

Zajistíme odbornou montáž jakýchkoliv spotřebičů. Můžeme vám doporučit optimální typ kotle, sporáku, nebo ohřívače vody přesně na míru vašim potřebám i očekávaném výkonu či spotřebě. Vybrané zařízení jsme pak schopni dodat a instalovat. Nabízíme také součinnost jen v případě samotné montáže již vybraného a zakoupeného spotřebiče. Veškeré práce jsou garantovány platnou záruční dobou. Nabízíme záruční i pozáruční servis.

Revize rozvodů plynu a spotřebičů

Součástí nabízené práce je také běžná revize všech spotřebičů a rozvodů plynu. V případě zjištěné závady můžeme ihned opravit nebo navrhnout ideální postup řešení. Obraťte se na nás kdykoliv, ať jste z Českých Budějovic či okolí. Ochotně vám přiblížíme rozsah plánovaných prací, jejich finanční náročnost, výhody i možná rizika. Snažíme se vždy pracovat rychle, spolehlivě a bezpečně zajistit kompletní servis. Záleží nám na vaší spokojenosti a pohodlí.