Nabízíme kvalitní a plně profesionální instalatérské služby v oblasti topenářství a instalace. Zabýváme se realizací nových rozvodů, jejich výměnou, instalací kotlů a bojlerů, ale také drobnými opravami.

Novostavby a rekonstrukce

V případě plánované výstavby nabízíme služby v napojení na rozvody vody i plynu. Postupujeme přesně podle dokumentace a zajistíme plně funkční a bezpečný provoz, a to jak soukromého bytu nebo domu, tak i provozoven nebo závodů. Součástí nabídky je i výběr, dodávka a montáž kotlů pro ohřev vody a vytápění. Instalace, ale i rekonstrukce a výměny topných systémů provádíme na klíč.

Montáž a instalace

Zajistíme pro vás i drobné instalatérské práce, můžeme nabídnout součinnost při rekonstrukci bytového jádra. Zajistíme připojení spotřebičů, jako jsou pračky, sušičky a myčky, ale také výměnu a montáž veškerého koupelnového a kuchyňského vybavení. V případě poruchy nebo havárie vám můžeme nabídnout odbornou pomoc. Pomůžeme odstranit závadu, minimalizovat škody a upravit poškozené místo tak, abyste mohli prostor využívat v plném komfortu a co nejdříve. Opravy se týkají nejen funkce kotlů, vytápění a ohřevu vody, ale také poškození stoupaček a přívodu vody, nebo výměny vodovodních baterií, ventilů nebo opravy WC.

Instalatérství a topenářství České Budějovice může nabídnout také odborné čištění opadů a opravy potrubí a stoupaček.

V případě plánovaných změn a úprav vám ochotně přiblížíme rozsah práce, její časovou i finanční náročnost. Vždy postupujeme v souladu s dohodou, snažíme se maximálně snížit náklady a nabídnout ty nejlepší služby. Flexibilně reagujeme na případy náhlých poruch. Ochotně vám pomůžeme s velkými projekty, problémem není ani drobný zásah nebo úprava.

Zajistíme instalatérské práce České Budějovice včetně kompletní dodávky materiálu a veškeré související práce včetně případných technických a zednických úprav a následného úklidu.