Zabýváme se kompletní montáží plynových rozvodů. Zajistíme pro vás instalaci od venkovní přípojky až k danému spotřebiči v interiéru. Součástí naší práce je kompletní dodávka zařízení, ale i veškerého příslušenství a odborná revize.

Koncovým spotřebičem může být relativně jednoduchá instalace plynového sporáku, trouby nebo grilu. Zabýváme se však také dodávkou a instalací plynových kotlů pro vytápění i ohřev vody, průtokových ohřívačů, bojlerů a akumulačních zásobníků.

U řešení ohřevu vody a vytápění domu vám rádi doporučíme kotle podle přesné kalkulace. Vždy hodnotíme výkon kotle, reálný stav izolace domu i očekávaný stupeň výhřevnosti. U všech typů řešení se snažíme najít ideální kombinaci, která spojuje snadnou obsluhou, potřebu minimální údržby a která spolehlivě zajistí efektivní provoz. Nízké provozní náklady jsou zásadním parametrem při výběru společně s dlouhou životností a kvalitním zpracováním zařízení.

Naše služby vám nabízíme pro řešení vytápění novostaveb, ale i při opravách a rekonstrukcí starších objektů. Kdykoli se na nás můžete obrátit. V rámci konzultace vám přiblížíme dané možnosti, výhody jednotlivých řešení, jejich finanční náročnost. Při instalaci rozvodů nebo zařízení uvnitř obytné části vždy dbáme na minimální zásah do vzhledu interiéru. S pečlivostí dbáme na dodržení všech zásad bezpečného provozu plynových zařízení. Byt můžeme doplnit kontrolními bezpečnostními systémy.